Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk, Sponsorluk ve STK İlişkileri

AFRİKA ÜLKELERİNE YARDIM KAMPANYASI:

2011 yılında Somali, Kenya, Etiyopya ve Uganda gibi ülkelerde yaşanan kıtlık ve kuraklık nedeniyle başlatılan yardım kampanyasına Sancaklar Vakfı da destek olmuştur.


VAN ERCİŞ DEPREMZEDELERİ YARDIM KAMPANYASI:

Van ilimizde 2011 yılında yaşanan deprem felaketi nedeniyle yöre halkı için tüm yurtta yardım kampanyası başlatılmıştır. Sancaklar Vakfı da yardım kampanyalarına destek vermiştir.


BÖLGESEL YARDIM KAMPANYALARINA DESTEK:

Her sene İstanbul’da yetkililerce düzenlenen “Toplu Evlendirme Kampanyası” ve “Yoksul Çocuklara Giyecek Yardımı Kampanyası” kapsamında yapılan çalışmalara destek verilmektedir.


“HAYIR MARKETİ” KAMPANYASI:

2013 yılında başlatılan “Hayır Marketi” kampanyası kapsamında yoksullara verilmek üzere gıda ve temel ihtiyaç yardımı yapılmaktadır.


RAMAZAN KUMANYALARI:

Ramazan ayında dağıtılmak üzere Sancaklar Vakfı tarafından hazırlanan binlerce kolilik erzak kumanyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmakta, iftar yemeklerine destek verilmektedir.


SOMA’YA YARDIM KAMPANYASI:

13 Mayıs’ta Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciasının ardından başlatılan yardım kampanyasına vakıf olarak destek verilmiştir.


SURİYE’Lİ MÜLTECİLERE YARDIM:

Ülkelerindeki iç karışıklık nedeniyle Türkiye’ye sığınan Suriye mültecilerinden, Siirt’te yaşayan yaklaşık 800 kişiye Sancaklar Vakfı tarafından Siirt Valiliği aracılığıyla maddi yardımda bulunulmuştur.


BOSNA HERSEK SEL FELAKETİ YARDIM KAMPANYASI:

Mayıs ayında Bosna Hersek’te yaşanan sel felaketinin yaralarını sarmak için başlatılan yardım kampanyasına destekte bulunulmuştur.

1

Topluma olan sorumluluğumuzu kurulduğumuz günden bu yana eğitim, kültür sanat, spor gibi farklı alanlarda desteklediğimiz projeler ile yerine getirmekteyiz.

Sancak Et olarak paydaşlarımızın beklentilerini tüm iş yapış süreçlerimize yansıttığımız gibi desteklediğimiz sosyal sorumluluk ve sponsorluklar projelerimizi de bu beklentiler doğrultusunda oluşturuyoruz.

2
3

Sponsorluk taleplerini sağlıklı şekilde yönetebilmek amacı ile başvuruları sadece online olarak, yandaki e-posta adresi üzerinden kabul ediyoruz. Tehlike, şiddet ve risk içeren organizasyon ve etkinliklere sponsorluk vermediğimizi hatırlatırız. Sponsorluk için: sponsor@sancaket.com


Erişim Bilgileri